Materiały z profeto.pl

450-miniaturkaAktualizacja (09.10.2014): Dodano VI VII VIII IX i X Przykazanie.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do kontynuowania duchowej podróży przez 10 przykazań. 3 pierwsze mieliśmy przyjemność wysłuchać bezpośrednio z ust ks. Michała podczas spotkań w naszej wspólnocie. Dziś pozostałe przykazania. Jak do naszego życia odnosi się dekalog? Na te oraz na inne pytania dziś odpowiada nam ks. Michał. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

471-miniaturkaOjciec Enrique, mając doświadczenie Bożej miłości i chrztu w Duchu Świętym, podjął pragnienie złożone w serce przez Ducha Świętego do posługi najuboższym. Spotykając (wcześniej) w seminarium człowieka o podobnych marzeniach, zdecydował o wyjeździe na misję do Brazylii. Co nastąpiło potem... dowiecie się z reportażu :) Zapraszamy!

Czytaj więcej...

468-miniaturkaWarszawa 2014 roku, piękny słoneczny dzień, spotkanie Misericordia Fest. Cóż to takiego? Spotkanie wspólnot Przymierza Miłosierdzia. Setki ludzi, młodych, starszych, rodziny i dzieci, Ojcowie założyciele Antonello i Enrique:). Macie niewątpliwą przyjemność przeżyć ten czas właśnie z nimi:) Zapraszamy!

Czytaj więcej...

456-miniaturkaZapraszamy na internetowe czerwcowe rekolekcje: 360 Sekund - Miasto Bożej Obecności (6 części). Bóg ukryty w znakach, na ulicach nowoczesnego miasta i przenikający naszą rzeczywistość. Pierwszy symbol, w którym odkrywamy Boga w Jego słowie. Bóg mówi do nas w nowoczesnym świecie. Zobacz, w jaki sposób!. Rekolekcje głosi ks. Michał Olszewski SCJ.

Czytaj więcej...

448-miniaturkaZapraszamy do wysłuchania homilii z uroczystości Matki Bożej Królowej Polski, którą wygłosił ks. Michał Olszewski SCJ. W homilii znalazł się akcent "Przymierzowy" - cud rozmnożenia czekolady jaki miał miejsce w naszej wspólnocie.

Czytaj więcej...

444-miniaturkaOstatnia homilia z Harrison, w której ksiądz Michał zaprasza nas, byśmy stali się świadkami Zmartwychwstałego! Nie możemy bowiem milczeć o tym, co się wydarzyło. To od nas zależy, czy świat usłyszy o Jezusie!

Czytaj więcej...

443-miniaturkaZapraszamy do wysłuchania homilii wielkoczwartkowej oraz wielkopiątkowej, które wygłosił ks. Michał Olszewski SCJ.

Czytaj więcej...

416-miniaturkaZapraszamy na internetowe wielkopostne rekolekcje: 360 Sekund - Powrót Ciemnych Nocy Nikodema (12 części). W czasie tych rekolekcji będziemy chcieli odpowiedzieć sobie na pytanie co sprawiło, że Nikodem postanowił spotkać się z Jezusem, co sprawiło, że przyszedł do Niego ciemną nocą. Rekolekcje głosi ks. Michał Olszewski SCJ.

Czytaj więcej...

393-miniaturkaW czasie jednego z egzorcyzmów, w którym brał udział o. Enrique Porcu - współzałożyciel wspólnoty Przymierze Miłosierdzia, padły takie słowa, że zły duch najwięcej młodych Brazylijczyków "łowi" podczas dyskotek - przez narkotyki i alkohol.

Czytaj więcej...

387-miniaturkaRodzina Przymierze Miłosierdzia gromadzi i jednoczy siły mężczyzn i kobiet, celibatariuszy i małżonków, kapłanów i ludzi świeckich. Wezwani przez Boga na różne sposoby ewangelizujemy i ufając w moc Ducha Świętego, realizujmy wszelkie dzieła Miłosierdzia, na które pozwalają nam nasze siły.

Czytaj więcej...

384-miniaturkaCzęsto myślimy, że owa choroba niespójności tego, co się mówi, z tym, co się robi, dotyczy tylko naszego czasu. Ale jak można to łatwo zauważyć w dzisiejszej Ewangelii, dwa tysiące lat temu, było całkiem podobnie.

Czytaj więcej...


Aliança de Misericórdia | Przymierze Miłosierdzia | PM Wolsztyn
Copyright © 2013-2017 Przymierze Miłosierdzia w Wolsztynie