Skrzynka intencji

email

Artykuły

postmini"Post zanosi nas do Boga. Zapomnijmy o nas samych i patrzmy w górę."
Jak ważną sprawą jest post możemy przeczytać w Ewangelii, a dodatkowo zamieszczamy materiał dźwiękowy, w którym założyciel wspólnoty Przymierze Miłosierdzia o. Antonello Cadeddu wyjaśnia siłę płynącą z własnych wyrzeczeń.

Czytaj więcej...

487-miniaturkaWspółczesne społeczeństwo jest bardzo zranione, niezrównoważone, zdezorientowane. Oddala się od Boga, gubi sens życia, zatraca jego smak, bo tylko Jezus może dać pełnię życia. Dlatego potrzeba znaków miłosierdzia. Z Ojcami Enrique Porcu i Antonello Cadeddu rozmawia Wojciech Prus OP.

Czytaj więcej...

486-miniaturkaPoznaliśmy się w seminarium, kiedy mieliśmy po 19 lat. Obaj pochodzimy z Sardynii we Włoszech, ale mieszkamy w Brazylii, dokąd wyjechaliśmy na misje. Zostawiliśmy Włochy, aby służyć najuboższym.

Czytaj więcej...

485-miniaturkaO ewangelizacji, ubogich, charyzmatach i walce duchowej z ojcami Enrique Porcu i Antonello Cadeddu rozmawia ks. Tomasz Jaklewicz.

Czytaj więcej...

484-miniaturka"Ojciec Antonello położył mi ręce na głowę i doświadczyłem spoczynku w Duchu Świętym. Poczułem ciepło, błogość i niezwykłą obecność Boga. Tak, mówię o tym głośno i chcę o tym mówić" - wyznaje bp Edward Dajczak. W doświadczeniu pasterza diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej mieli udział tamtejsi kapłani i częściowo również diecezjanie. Wielu uczestników tych wydarzeń podziela przekonanie biskupa, że "Kościół musi odzyskać świeżość ducha".

Czytaj więcej...

142-miniaturkaNa łamach lipcowego miesięcznika „Egzorcysta” ukazał się artykuł o naszej Wspólnocie Przymierze Miłosierdzia. Zapraszamy do zapoznania się z treścią tego artykułu.

Czytaj więcej...

389-miniaturkaW dniach 25-26.2013 r. w Zespole Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia swoje święto obchodziła Wspólnota „Przymierze Miłosierdzia”. „Misericordia Fest” zgromadziło w Białymstoku gości z kilku miast Polski: Warszawy, Szczecina, Buku, Czarnkowa, Wolsztyna. To szczególne święto, swoją obecnością wzbogacili również bracia i siostry z Białorusi.

Czytaj więcej...


Aliança de Misericórdia | Przymierze Miłosierdzia | PM Wolsztyn
Copyright © 2013-2017 Przymierze Miłosierdzia w Wolsztynie