Menu galeria

Galeria

633 miniZapraszamy do obejrzenia zdjęć z Koncertu Chwały, który odbył się dnia 26 maja 2016 r. W święto Bożego Ciała na wzór innych miast w Polsce (Rzeszów, Opole, itd...) wspólnoty SHALOM i Przymierze Miłosierdzia zorganizowały Wieczór Uwielbienia: "razem w sercu Boga".

Czytaj więcej...

szkola miniSzkoła Biblijna dla początkujących - pamiątkowe fotografie

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć ze spotkania Szkoły Biblijnej, które odbyło się w dniu 23 XI 2015 r. Korzystając z okazji upamiętliśmy to spotkanie wspólną fotografią.

Czytaj więcej...

591 miniaturkaZapraszamy do obejrzenia zdjęć z rekolekcji formacyjnych, które odbyły się w wolsztyńskiej grupie Przymierza Miłosierdzia. Podczas spotkania misjonarze z Brazylii wyjaśniali na czym polega duchowe wzrastanie w charyzmacie wspólnoty.

Czytaj więcej...

413-miniaturkaZapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystej Mszy św., która odbyła się dnia 3 lutego 2014 r. z okazji pierwszej rocznicy powstania wspólnoty Przymierze Miłosierdzia w Wolsztynie. We Mszy św. uczestniczył jeden z założycieli wspólnoty - o. Antonello Cadeddu, ks. Zbigniew Tartak i wielu kapłanów, diakonów, kleryków, ministrantów...

Czytaj więcej...

395-miniaturkaZapraszamy do obejrzenia zdjęć z rekolekcji wspólnotowych, które odbyły się w wolsztyńskiej grupie Przymierza Miłosierdzia. Podczas spotkania misjonarze z Brazylii wyjaśniali charyzmat wspólnoty oraz działanie i strukturę organizacyjną Przymierza Miłosierdzia na świecie oraz w Polsce.

Czytaj więcej...

157-miniaturkaZapraszamy do obejrzenia zdjęć z rekolekcji ewangelizacyjnych RUAH, które zostały zorganizowane już po raz drugi w ramach działań ewangelizacyjnych naszej wolsztyńskiej grupy Przymierza Miłosierdzia.

Czytaj więcej...

37-miniaturkaZapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdu na Misericordia Fest 2013 do Białegostoku. Misericordia Fest to czas świętowania, kiedy raz w roku, w jedno miejsce zjeżdżają się członkowie wszystkich grup z kraju aby spotkać się z ojcami Enrico i Antonello, z misjonarzami i wspólnie całą rodziną Przymierza Miłosierdzia uwielbiać Pana.

Czytaj więcej...

38-miniaturkaZapraszamy do obejrzenia zdjęć z pierwszych rekolekcji ewangelizacyjnych RUAH, które zorganizowaliśmy po powstaniu wolsztyńskiej grupy Przymierze Miłosierdzia. Warsztaty/rekolekcje odbyły się w dniu 20 kwietnia 2013 r. dzięki ogromnej życzliwości ze strony Sióstr z Niepublicznego Przedszkola Sióstr Miłosierdzia Świętego Wincentego a Paulo.

Czytaj więcej...

41-miniaturkaZapraszamy do obejrzenia zdjęć z rekolekcji ewangelizacyjnych, które odbyły się w dniach 4-6 stycznia 2013 r. w kościele przy parafii Św. Józefa w Wolsztynie. Rekolekcje prowadzili świeccy misjonarze ze Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia. To wydarzenie stało się iskrą do powstania wolsztyńskiej grupy Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia w Polsce.

Czytaj więcej...


Aliança de Misericórdia | Przymierze Miłosierdzia | PM Wolsztyn
Copyright © 2013-2017 Przymierze Miłosierdzia w Wolsztynie